Contact Service

Gasiti mai jos toate informatiile de care aveti nevoie pentru a ne contacta departamentul de Service

Pentru a va programa o vizita la service, ne puteti scrie aici.

Service Roadhill Automotive

Strada Victor Brauner, 40K - in spatele magazinului Auchan Pallady

  • Luni-Vineri: 07:30 - 22:30
  • Sambata:   08:00 - 13:00
  • Duminica:  Inchis

servicefordroadhill.ro

Campurile marcate (*) sunt obligatorii.

Locatie Service

Formular de Contact Ford Roadhill Automotive

Completati formularul de mai jos pentru a ne trimite un mesaj si in cel scurt timp un consultant va lua legatura cu dumnevoastra.

Echipa Service

Cristi Munteanu
Coordonator Receptie si Garantii
Telefon: 0729000110Email: cristi.munteanu@fordroadhill.ro
Cristian Marin
Consultant Service Mecanica si Electrica
Telefon: 0730710573Email: cristian.marin@fordroadhill.ro
Iulia Parlea
Consilier Service Mecanica si Electrica
Telefon: 0722277533Email: iulia.parlea@fordroadhill.ro
Alexandra Bia
Consilier Service Tinichigerie si Vopsitorie
Telefon: 0722639962Email: alexandra.bia@fordroadhill.ro
Bianca Constantin
Consilier Service Tinichigerie si Vopsitorie
Telefon: 0727301026Email: bianca.constantin@fordroadhill.ro
Consilier Daune
Telefon: 0720000128
Email: consiliere.daune@fordroadhill.ro

Departament piese de schimb

Mircea Oraseanu
Coordonator Department Piese
Telefon: 0728109853Email: mircea.oraseanu@fordroadhill.ro
Gabriel Gruia
Consultant Vanzari piese si flote
Telefon: 0720000441Email: gabriel.gruia@fordroadhill.ro
Aurelian Rednic
Consultant Vanzari Piese
Telefon: 0726187871Email: piesedeschimb@fordroadhill.ro
Dan Rosca
Consultant Vanzari Piese
Telefon: 0722511659Email: piesedeschimb@fordroadhill.ro