Contact Vanzari

Gasiti mai jos toate informatiile de care aveti nevoie pentru a ne contacta departamentul de Vanzari

Showroom Roadhill Automotive

Bulevardul Theodor Pallady, 51G, Sector 3, Bucuresti

  • Luni-Vineri: 09:00 - 19:00
  • Sambata:   10:00 - 15:00
  • Duminica:   Inchis

officefordroadhill.ro

Campurile marcate (*) sunt obligatorii.

Locatie Showroom

Echipa Ford Roadhill va sta la dispozitie pentru orice intrebari legate de autovehiculele sale.

Echipa Vanzari autovehiculele

Adrian Zlate
Vignale Relationship Manager
Telefon: 0730014951Email: adrian.zlate@fordroadhill.ro
Radu Craciun
Consultant Vanzari
Telefon: 0722159506Email: radu.craciun@fordroadhill.ro
Dan Gheorghe
Consultant Vanzari
Telefon: 0724351961Email: dan.gheorghe@fordroadhill.ro
Corina Ticarat
Consultant Vanzari
Telefon: 0721223888Email: corina.ticarat@fordroadhill.ro
Anca Vlad
Consultant Vanzari
Telefon: 0726367301Email: anca.vlad@fordroadhill.ro
Paul Stefanescu
Specialist Vanzari Vehicule Comerciale
Telefon: 0730098265Email: paul.stefanescu@fordroadhill.ro
Adrian Debulat
Specialist Vanzari Flote
Telefon: 0799775140Email: adrian.debulat@fordroadhill.ro