Roadhill Automotive SRL - Dealer autorizat Ford

Contact Vânzări

Roadhill Automotive – Showroom Ford


Adresa: Bd. Theodor Pallady, Nr 51G, Sector 3, Bucureşti

Telefon: 021 316 33 00

E-mail: office@fordroadhill.ro


                                                                                              Program showroom:

                                                                                              L-V: 09:00 - 20:00

                                                                                                  S: 10:00 - 15:00

                                                                                                  D: 10:00 - 13:00


Echipa Vânzări Auto Noi

Adrian Zlate

Consultant Vânzări

Tel: 0730 01 49 51

E-mail: adrian.zlate@fordroadhill.ro


Radu Crăciun

Consultant Vânzări

Tel: 0722 15 95 06

E-mail: radu.craciun@fordroadhill.ro


Bogdan Pletea

Consultant Vânzări

Tel: 0724 35 19 61

E-mail: bogdan.pletea@fordroadhill.ro


Paul Ştefănescu

Consultant Vânzări Flote

Tel: 0730 09 82 65

E-mail: paul.stefanescu@fordroadhill.ro

Echipa Vânzări Auto Rulate

Florin Avasilcăi

Consultant Vânzări

Tel: 0799 77 51 40

E-mail: florin.avasilcai@fordroadhill.ro


Răzvan Panait

Consultant Vânzări

Tel: 0722 33 63 53

E-mail: r.panait@fordroadhill.ro

Contact Service

Roadhill Automotive – Service Ford


Adresa: Str. Victor Brauner, Nr. 40K, Sector 3, Bucureşti

Telefon: 031 405 55 15

E-mail: service@fordroadhill.ro


Program service:
L-V: 08:30 - 17:00
    S: 09:00 - 14:00


Echipa Service

Constantin Brocea

Consultant Service Mecanică-Electrică

Tel: 0727 30 10 26

E-mail: constantin.brocea@fordroadhill.ro


Alexandra Bia

Consultant Service Tinichigerie-Vopsitorie

Tel: 0722 63 99 62

E-mail: alexandra.bia@fordroadhill.ro


Andra Ciutescu

Consilier Daune

Tel: 0720 000 128

E-mail: andra.ciutescu@fordroadhill.ro



Departament piese de schimb

Tel: 0726 187 871

E-mail: piesedeschimb@fordroadhill.ro